26 wrzesnia 2008   Seminarium w klubie Rotary
Seminarium: Członkostwo, media elektroniczne, public relations w Rotary.
18 sierpnia 2008   Spotkanie z dr Januarym Dziadkiem
Tego dnia na spotkaniu gościliśmy doktora Januarego Dziadka, który opowiedział nam o swojej działalności, działalności jakże zbieżnej z celami ROTARY.
4 sierpnia 2008   Spotkanie klubowe w niecodziennej scenerii
13 czerwca 2008   Przekazanie Respiratora Szpitalowi Specjalistycznemu
Drodzy Przyjaciele, kończy się rotariański rok. Za chwilę przekazanie władzy i rozliczenie poprzednich zarządów.My, będziemy mieli się, czym pochwalić, ponieważ kolejnym, wielkim wydarzeniem kończy się znakomita kadencja naszej Prezydent Teresy Sendor.
4 lutego 2008   Spotkanie z Mariuszem Żebrowskim
Gościliśmy na spotkaniu klubowym pracownika muzeum w Grudziądzu mgr Mariusza Żebrowskiego.Mariusz Żebrowski od kilku lat bada i systematyzuje dokumenty na temat Cytadeli Grudziądzkiej.