8 czerwca 2013   XV Grudziądzki Piknik Rotariański - Dzień Dziecka
W niedzielę 2 czerwca 2013 w Karczmie Czarci Młyn odbył się XV Grudziądzki Piknik Rotariański
27 kwietnia 2013   Gościnna wizyta Klubu z Finlandii
W dniu 28-29 marca gościliśmy rotarian z klubu zaprzyjażnionego Viitassari z Finlandii
27 kwietnia 2013   Zawody Bowling Cup w Bydgoszczy
6 czerwca reprezentacja naszego klubu wzięła udział w drugiej edycji Rotary Bowling Cup w Bydgoszczy. W zawodach tych udział wzięło 12 drużyn z siedmiu klubów w Polsce.
27 kwietnia 2013   Pod dachami Paryża w obiektywie
17 kwietnia 2013r , tak jak w roku poprzednim grupa inicjatywna z koleżanką Anką Janosz na czele zorganizowała wyjazd integracyjny Rotarian i przyjaciół Rotarian do Paryża.
21 marca 2013   Apel
Mateusz w lutym 2013 roku zachorował na ostrą białaczkę Limfoblastyczną T-ALL wysokiego ryzyka. Nigdy wcześniej nie chorował i nie wiedział, co oznacza przebywanie w szpitalu. Mateusz jest 16- letnim chłopcem, potrzebującym pomocy.Jeśli chcecie Państwo pomóc Mateuszkowi oraz innym dzieciom, proszę oddajcie swoją krew. Nieważne, jaką macie Państwo grupę krwi, za każdą oddaną krew na jego nazwisko, dostanie tyle samo zgodnie z jego grupa krwi