20 listopada 2010   Bal Andrzejkowy połączony z obchodami 15-lecia istnienia klubu
UFFF !!!! 15 lat minęło, jak jeden dzień – chciałoby się zaśpiewać …. Tak Szanowni Państwo, nasz Klub przeszedł przez ten okres jak burza,jednak napotykając na swojej drodze mniejsze lub większe nawałnice…
18 pazdziernika 2010   Wizyta przedstawicieli Klubu Rotary z Torunia
Gościliśmy na spotkaniu przedstawicieli Klubu Rotary z Torunia.
11 pazdziernika 2010   Spotkanie z przedstawicielami firmy HEUTINK Sp. z o.o.
Gościliśmy na spotkaniu przedstawicieli firmy Heutink Sp. z o.o., którzy przedstawili nam plany inwestycji w Grudziądzu w pełni monitorowane osiedle mieszkaniowe.
2 pazdziernika 2010   II Integracyjne Spotkanie Przyjaciół i Rotarian
II Integracyjne Spotkanie Przyjaciół i Rotarian – Wielka Księża Góra.
20 wrzesnia 2010   Spotkanie z Renatą Bąk i Andrzejem Czaplińskim
Spotkanie z dyrektor grudziądzkiego oddziału Banku PKO BP, Panią Renatą Bąkoraz dyrektorem Centrum Korporacyjnego PKO BP w Toruniu, Panem Andrzejem Czaplińskim.