19 grudnia 2011   Spotkanie wigilijne i podsumowanie roku 2011
W Restauracji Hotelu Rad odbyło się spotkanie wigilijne.Tradycyjnie wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu dzieci z zaprzyjaźnionego z naszym Klubem CPDiR w Grudziądzu. Podzieliliśmy się również opłatkiem i złożyliśmy życzenia.
6 grudnia 2011   Mikołajki
W dniu Mikołajek wręczyliśmy dzieciom z CPDZ i PR stół do ping-ponga oraz buty przekazane nam przez sponsorów.Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.
5 grudnia 2011   Wybory do zarządu
W dniu dzisiejszym wybraliśmy nowe władze.
25 listopada 2011   Charytatywny Andrzejkowy Bal Rotariański
W Restauracji Hotelu Rad, odbył się Charytatywny Andrzejkowy Bal Rotariański. Celem Balu było pozyskanie funduszy na realizacjęprojektu dotyczącego zagospodarowania terenu wokół CPDZ i PR, który ma spełniać rolę wypoczynkowo-dydaktyczną. Pierwszym etapem ma być zakup Placu Zabaw dla Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu.
10 listopada 2011   Wybór prac do kalendarza
Prace wybrane do kalendarza.