21 marca 2013   Apel
Mateusz w lutym 2013 roku zachorował na ostrą białaczkę Limfoblastyczną T-ALL wysokiego ryzyka. Nigdy wcześniej nie chorował i nie wiedział, co oznacza przebywanie w szpitalu. Mateusz jest 16- letnim chłopcem, potrzebującym pomocy.Jeśli chcecie Państwo pomóc Mateuszkowi oraz innym dzieciom, proszę oddajcie swoją krew. Nieważne, jaką macie Państwo grupę krwi, za każdą oddaną krew na jego nazwisko, dostanie tyle samo zgodnie z jego grupa krwi
Szanowni Państwo!

Mój kochany brat Mateusz w lutym 2013 roku zachorowałna ostrą białaczkę Limfoblastyczną T-ALL wysokiego ryzyka. Nigdy wcześniej nie chorował i nie wiedział, cooznacza przebywanie w szpitalu. Mateusz jest 16- letnim chłopcem, potrzebującym pomocy.Jeśli chcecie Państwo pomóc mojemu bratu Mateuszkowi oraz innym dzieciom, proszę oddajcie swoją krew. Nieważne, jaką macie Państwo grupę krwi, za każdą oddaną krew na jego nazwisko, dostanie tyle samo zgodnie z jego grupa krwi.

Aby pomóc, wystarczy zgłosić się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w oddziale terenowym
w Grudziądzu ul. Włodka 16-18 1piętro

Czynne:
śr. , pt. - w godz. . 7.00-11.30
poniedziałek- w godz. 7.30-17.00
(na dzień oddania krwi przysługuje ustawowe zwolnienie od pracy, które otrzymacie na miejscu)

Należy w rejestracji powiedzieć, że chce się oddać krew dla:  Mateusz Ciosek Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza ul. Marii Skłodowskiej - Curie 9 Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii.

Oczywiście proszę pamiętać, że aby zostać dawcą trzeba być zdrowym-szczegółowe przeciwwskazania znaleźć można na stronie http://www.rckik-bydgoszcz.com.pl/ lub pod telefonem (056) 642-34-46Otrzymacie Państwo zaświadczenie, którego skan proszę wysłać na mojego maila: estera-lesniewska@wp.pl, lub odbiorę osobiście, mój numer tel: 792018933

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ!

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o chorobie mojego brata, proszę odwiedzić jego blog: http://ciosek.bloog.pl/

z poważaniem Estera Leśniewska