Dziś jest 6 lutego 2016

2 czerwca 2014   Długo oczekiwana wizyta Klubu Rotary w Grudziądzkiej Chłodni ELDOM na zaproszenie Właciela Pana Wiesława Świątek
Drugiego czerwca 2014r. w czasie przeznaczonym na cotygodniowe spotkanie klubu, byliśmy gośćmi Chłodni ELDOM do której odwiedzenia zaprosił nas w dniu 12.05 2014 współwłaściciel firmy p. Wiesław Świątek. W trakcie spotkania mieliśmy okazję poznać prokurenta firmy i kierownika drugiego zakładu w Mełnie - p. Małgorzatę Świątek oraz drugiego współwłaściciela p. Andrzeja Rozwadowskiego
 który to przedstawił nam krótką historię firmy na której terenie się znaleźliśmy, oraz zaprosił nas do zwiedzenia zakładu. Podczas zwiedzania mieliśmy okazję usłyszeć  interesujące szczegóły dotyczące technologii produkcji i przechowywania, zaprezentowano nam mrożonki produkowane przez zakład a na koniec zwiedziliśmy nowe inwestycje firmy. Po obejrzeniu całości w miłej atmosferze przy truskawkach i szampanie toczyła się dalsza rozmowa na tematy związane z produkcją.