Dziś jest 6 lutego 2016

12 grudnia 2014   Gość Klubu Mark Krawczyński prosto z Australii
W dniu 12 grudnia 2014 na zaproszenie do naszego klubu przyjechał prosto z Australii Mark Krawczyński. Rotarianin , Architekt ... i nie tylko w ciągu czterech godzin Wykładu i Prezentacji multimedialnej podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami . Po wizycie u Prezydenta Miasta Grudziądza nasz gość w towarzystwie przewodnika i rotarian , dowiadując się o historii miasta obejrzał - górę zamkową, wierze klimek, stare miasto, cytadele Grudziądzką oraz wieczorową porą zachwycał się widokiem panoramy Grudziądzkiej.