Dziś jest 20 marca 2015

19 maja 2014   Gość Klubu Pani Anna Urbańska z firmy CONCRET
19 maja 2014 roku na cotygodniowym spotkaniu klubu gościliśmy panią Annę Urbańską szefową Centrum Edukacyjno Consultingowego „CONCRET” działającego w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 206. Nasz gość w niezwykle sugestywny sposób opowiedział nam o metodzie STRUCTOGRAM® pozwalającej na określenie kodu osobowości genetycznej badanej osoby. Jak podobno wynika z najnowszych badań każdy z nas w różnym stopniu wykorzystuje różne części swego mózgu tj. pnia mózgu, międzymózgowia i kresomózgowia. Aktywności każdej z tych części mózgu przypisuje się umowne kolory, odpowiednio zielony, czerwony i niebieski. Niektórzy z nas są więc bardziej zieloni, bardziej czerwoni lub bardziej niebiescy. W zależności od tego mamy predyspozycje do wykonywania różnych zawodów i różnie zachowujemy się w tych samych życiowych sytuacjach. Znajomość kodu osobowości genetycznej niezwykle wspomaga wiele dziedzin naszej codziennej aktywności: zarządzanie, sprzedaż czy choćby tylko relacje międzyludzkie. Pani Anna Urbańska zachęcała więc obecnych do skorzystania z prowadzonych przez jej firmę szkoleń zapraszając do współpracy.