19 grudnia 2012   Wybory Prezydenta 2014/15 i Zarządu klubu 2013/14

Dnia 3. grudnia 2012 roku odbyły się wybory Prezydenta klubu na kadencję 2014/15. W głosowaniu wybrany został Piotr Figurski. Serdecznie gratulujemy!

Tego samego wieczoru wybrany został Zarząd klubu 2013/14 w składzie:
1. Prezydent- Tomasz Szczęsny
2. Past Prezydent- Dieter Christ
3. Prezydent Elekt- Piotr Figurski
4. Skarbnik- Hania Szymańska
5. Sekretarz- Zbigniew Szymański
6. Członek Zarządu- Małgorzata Daniel
7. Członek Zarządu- Beata Przybylska
8. Członek Zarządu- Lucjan Zubrzycki

komisja rewizyjna na lata 2013/14:
1. Janusz Wiczyński- Przewodniczący
2. Elżbieta Tepper