8 czerwca 2013   XV Grudziądzki Piknik Rotariański - Dzień Dziecka
W niedzielę 2 czerwca 2013 w Karczmie Czarci Młyn odbył się XV Grudziądzki Piknik Rotariański

Jak co roku piknik wpisywał się w obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka. Na scenie Czarciego Młyna wystąpiły więc dzieci z grudziądzkich przedszkoli.

Tradycyjnie też odbyła się zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny dla najzdolniejszych absolwentów grudziądzkich szkół średnich znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Tym razem udało się zebrać ponad 3600 złotych. Przyznać trzeba, iż łaskawa okazała się tego dnia pogoda pozwalając na świętowanie przy kiełbasce z grilla i upieczonych przez członków klubu ciastach od godziny 11.00 do 16.00    Nie zabrakło również przyjaciół klubu , którzy to swoją obecnością uświetnili imprezę , oraz jak np. Klub żeglarski " Elektryk " ufundowali niespodziankę / całodzienny darmowy pobyt rodzinny pod żaglami , pływajac po Rudniku z instruktorem żeglarstwa .

Zwieńczeniem pikniku był konkurs dla wszystkich gości. Jego zwycięzca odjechał do domu rowerem.